Yumoş’u
Tanıyalım
Yumoş İLE Daha
Parlak Kıyafetler
Yumuşacık
GİYSİLER
Kokuların
Gücü Adına
ÜRÜNLERİMİZ PRATİK
BİLGİLER
SÜRDÜRÜBİLİRLİK BİZE
ULAŞIN

YUMOŞ’UN DÜNYASI

Türk tüketicisiyle 1986 yılında buluşan YUMOŞ, kaliteli ürünleri, yenilikçi yapısı ve yumuşaklıktan gelen akılda kalıcı ismiyle kısa sürede Türkiye pazarında aranılan bir ürün haline geldi. Yumoş, birbirinden eşsiz kokan çeşitleriyle çamaşırlarınıza gün boyu sürecek muhteşem ferahlığı ve yumuşaklığı getiriyor.
Yumoş, çok sevilen ayısıyla da tüketicilerle duygusal bir bağ kurarak onların kalbinde özel bir yer kazandı. Yumoş, 2006 yılında Türkiye pazarına ilk konsantre yumuşatıcısı olan Yumoş Extra'yı sunarak konsantre pazarının açık ara lideri olmaya devam ediyor.
Konsantre Yumoş Extra, yeni ferahlık kapsülleri ile her dokunusunuzda kalıcı ferahlık saglar. Küçücük bir kapağıyla koca bir makine dolusu çamaşırı yumuşatan ve yıkama başına 2/3 oranında daha az sıvı tüketen Türkiye'nin ilk çevre ve doğa dostu konsantre yumuşatıcısı YUMOŞ Extra, birbirinden güzel çamaşır kokularıyla da tüketicilerin gönlünü fethetmeye devam ediyor.

1986

Yumoş Türkiye Pazarına katılıyor! Yumoş Ayısı ile ilk defa tanışan müşteriler, ürünümüzü hemen sahiplendi!

2006

Yumoş, Yumoş Extra adı ile Türkiye’ye konsantre yumuşatıcıyı getiren ilk yumuşatıcı markası oluyor!

2007

Yumoş Extra ile çok daha az yumuşatıcı kullanarak aynı miktarda çamaşır yıkayabilirsiniz!

2010

Yumoş Extra Fiesta lansmanı. Yumoş Extra Fiesta 2010 yılında yoğun kokularla oluşturulmuş yeni formülü ile raflarda yerini aldı!

2014

Yumoş Parfüm Serisi lansmanı. Yepyeni parfüm serisi ile Yumoş Extra, ilk defa en sevdiğiniz parfüm kokularını yumuşatıcı ile giysilerinizde buluşturdu!

2015

Yumoş Ekstra Tek Çiçek Serisi lansmanı. Gücünü tek çiçeğin duru ve kalıcı kokusundan alan Yumoş Tek Çiçek Serisi, 2006 yılında sizlerle tanıştı!

2018

Yumoş Ekstra Perfumes Deluxe serisi lansmanı. Yumoş Parfüm Serisi, parfüm uzmanlarınca hazırlanan kokuları ile, Yumoş Extra Perfumes Deluxe adı altında yeniden doğdu!

2018

Yumoş Ekstra Şimdi Ekonomik Paketinde!Yumoş Extra 2018 yılında %50 daha az plastik kullanılan ve daha ekonomik yeni paketi ile raflarda yerini aldı.