Yumuşatıcılar Hakkında | Yumoş Yumuşatıcı - Yumoş


Yumoş’u
Tanıyalım
Neden Yumoş Extra DETERJANLAR YUMUŞATICILAR GİYSİ BAKIM REHBERİ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK BİZE
ULAŞIN

YUMOŞ’UN DÜNYASI

Türk tüketicisiyle 1986 yılında buluşan YUMOŞ, kaliteli ürünleri, yenilikçi yapısı ve yumuşaklıktan gelen akılda kalıcı ismiyle kısa sürede Türkiye pazarında aranılan bir ürün haline geldi. Yumoş, birbirinden eşsiz kokan çeşitleriyle çamaşırlarınıza gün boyu sürecek muhteşem ferahlığı ve yumuşaklığı getiriyor.
Yumoş, çok sevilen ayısıyla da tüketicilerle duygusal bir bağ kurarak onların kalbinde özel bir yer kazandı. Yumoş, 2006 yılında Türkiye pazarına ilk konsantre yumuşatıcısı olan Yumoş Extra'yı sunarak konsantre pazarının açık ara lideri olmaya devam ediyor.
Konsantre Yumoş Extra, yeni ferahlık kapsülleri ile her dokunusunuzda kalıcı ferahlık saglar. Küçücük bir kapağıyla koca bir makine dolusu çamaşırı yumuşatan ve yıkama başına 2/3 oranında daha az sıvı tüketen Türkiye'nin ilk çevre ve doğa dostu konsantre yumuşatıcısı YUMOŞ Extra, birbirinden güzel çamaşır kokularıyla da tüketicilerin gönlünü fethetmeye devam ediyor.

2020

Yumoş’tan dev dev dev bir devrim! Yumoş uzmanlarının geliştirdiği özel teknolojilerle formüle edilen Yumoş Uzman Bakım Serisi ile beyazlar bembeyaz, renkler capcanlı, ütü yapmak kopkolay! Siz giysilerinizin tadını çıkarın bakım işini uzmanına bırakın!

2020

Güvendiğiniz Yumoş Extra bakımı yepyeni hali ile sizlerle! Daha canlı, yumuşak, ferah giysiler için Yumoş Extra! #GiysilerinAşkına.

2019

2019 - Yumoş Extra Doğal Özler Serisi lansmanı. Güvendiğiniz Yumoş Extra uzman bakımı doğanın özleri ile birleşti! %100 doğal özler içeren Yumoş Extra Doğal Özler Serisi 2019 yılında raflarda yerini aldı.

2018

Yumoş Extra Şimdi Ekonomik Paketinde!Yumoş Extra 2018 yılında %50 daha az plastik kullanılan ve daha ekonomik yeni paketi ile raflarda yerini aldı.

2018

Yumoş Extra Perfumes Deluxe serisi lansmanı. Yumoş Parfüm Serisi, parfüm uzmanlarınca hazırlanan kokuları ile, Yumoş Extra Perfumes Deluxe adı altında yeniden doğdu!

2015

Yumoş Extra Tek Çiçek Serisi lansmanı. Gücünü tek çiçeğin duru ve kalıcı kokusundan alan Yumoş Tek Çiçek Serisi, 2006 yılında sizlerle tanıştı!

2014

Yumoş Parfüm Serisi lansmanı. Yepyeni parfüm serisi ile Yumoş Extra, ilk defa en sevdiğiniz parfüm kokularını yumuşatıcı ile giysilerinizde buluşturdu!

2010

Yumoş Extra Fiesta lansmanı. Yumoş Extra Fiesta 2010 yılında yoğun kokularla oluşturulmuş yeni formülü ile raflarda yerini aldı!

2007

Yumoş Extra ile çok daha az yumuşatıcı kullanarak aynı miktarda çamaşır yıkayabilirsiniz!

2006

Yumoş, Yumoş Extra adı ile Türkiye’ye konsantre yumuşatıcıyı getiren ilk yumuşatıcı markası oluyor!

1986

Yumoş Türkiye Pazarına katılıyor! Yumoş Ayısı ile ilk defa tanışan müşteriler, ürünümüzü hemen sahiplendi!