İçeriğe atla
ağaçlardan yapılmış yeşil tişört

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Yumoş olarak daha temiz ve sürdülebilir bir dünyaya katkı sağlamayı hedefliyoruz. Yumoş Sürdürülebilirlik projeleri hakkında detaylı bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Yumoş olarak daha temiz ve sürdürülebilir bir Dünya yaratma konusunda kendimizi sorumlu hissediyoruz. Bu nedenle amacımıza yönelik yeni projeler ile hem kendimize hem de pazara yön vermeyi istiyoruz. Bu bağlamda Türkiye’de ilk olarak nitelendirilebilecek iki projeyi başarılı bir şekilde tamamladık! Bu projeler ile ilgili bilgi almak için görsellere tıklayın!

YUMOŞ EXTRA

Konsantre Yumoş Extra, standart Yumoş çeşitlerine göre daha fazla aktif madde ve parfüm içerir, bu da çamaşırlarınızın güzel kokularını haftalarca korumasına olanak sağlar. Yumoş Extra ile yıkanan çamaşırlar kapalı ortamda 6 hafta boyunca kokularını korurlar.

1 Yıkamada 100 ml standart Yumoş Kullanılırken, Yumoş Extra’da bu miktar sadece 24 ml’dir. Bu da Yumoş Extra’nın ufak ambalajlarda satılarak kolayca taşınmasına ve banyo dolabınızda daha az yer tutmasına olanak sağlar.

1.5 L Yumoş Extra = 60 yıkama = 6 Litre Standart Yumoş 720 ml Yumoş Extra = 30 yıkama = 3 Litre Standart Yumoş

YUMOŞ’UN YENİ AMBALAJI

Yumoş Extra, artık doğaya daha dost. %50 daha az plastik kullanarak hazırlanmış yeni ambalajı ve en doğal hali ile sizlerle!