Sıkça Sorulan Sorular | Yumoş Yumuşatıcı - Yumoş


Yumoş’u
Tanıyalım
Neden Yumoş Extra DETERJANLAR YUMUŞATICILAR GİYSİ BAKIM REHBERİ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK BİZE
ULAŞIN

Sıkça Sorulan Sorular

Yumoş oda ve çamaşır kokularını nerelerde kullanabilirim?

Evinizde ferahlık için, kumaş döşemeli mobilyalarda, perde ve halılarda ve çamaşırlarınızda kullanılabilir. Plastiklere, oto torpidolarına, ipek, süet, güderi yüzeylere direkt olarak püskürtülmemelidir.

Yumoş oda ve çamaşır kokularını ütüye koyabilir miyim?

Hayır, ürünlerin yapısı ütü suyu olarak kullanıma uygun değildir. Alevlenebilir yapısı olduğu için tutuşturucu kaynaklardan uzakta muhafaza edilmelidir. Alev üzerine veya akkor halindeki herhangi bir nesne üzerine sıkılmamalıdır.

Yumoş oda ve çamaşır kokularını koltuk, halı ve döşemelerde kullanabilir miyim?

Evet, kumaş döşemeli mobilyalarda, perde ve halılarda ve çamaşırlarınızda kullanılabilinir. Plastiklere, oto torpidolarına, ipek, süet, güderi yüzeylere direkt olarak püskürtülmemelidir.

Yumoş oda ve çamaşır kokularını kullanırken, tüm kullanım alanlarında püskürtme mesafesi ne kadar olmalıdır?

Yumoş Sprey ürünlerini 30 cm mesafeden püskürtülmesi önerilmektedir.

Yumoş ayıcık ürünlerini nereden temin edebilirim?

Ayıcık ürünleri, ürünlerimizin yanında promosyon olarak verilen bir üründür. Tek başına Yumoş ayıcık ürününün satışını veya göndermini sağlayamıyoruz.

Sorunuz/sorununuz hakkında size daha detaylı yardımcı olmamızı dilerseniz bize, doğrudan özel mesaj yolu ile ulaşmanızı veya size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Dilerseniz bize Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 danışma hattımız ya da callcenter.tr@unilever.com mail adresimizden de her zaman ulaşabilirsiniz.