İçeriğe atla
Neden Yumoş Extra başlık görüntü

Neden Yumoş Extra

Neden Yumoş Extra?

CANLI RENKLER

Giysilerin aşkı ile yola çıkan Yumoş Extra, renk uzmanları tarafından geliştirilen renk kilidi özelliği ile giysilerinizin renklerinin daha uzun süre yeni gibi kalmasını sağlar. Giysilerinizin kumaşında bulunan liflerin üzerini kaplayarak giysilerinizin yıpranmasını engeller ve renklerinin uzun süre canlı ve parlak kalmasını sağlar! Böylece sizin bir parçanız olan giysileriniz ilk günkü güzelliği ile üstünüzde kalır. Giysilerinizin canlı renklerini korumak hiç bu kadar kolay ve ekonomik olmamıştı! Yumoş Extranız’dan sadece yarım kapak ile giysileriniz ilk günkü canlılığıyla sizlerle!

YUMUŞACIK GİYSİLER

Kumaş uzmanları ile geliştirilen doku koruma özelliği ile Yumoş Extra, giysilerinizi oluşturan lifleri sarar ve bu sayede giyme ve yıkanma sırasındaki yıpranmayı ve elektriklenmeyi önlerken, giysinizin şeklini daha uzun süre korumasını sağlar. Ayrıca liflerin arasında su birikmesini ve tutulmasını önleyerek giysilerinizin hem daha hızlı kurumasını, hem de daha kolay ütülenmesine YARDIMCI OLUR. Böylece Yumoş Extra ile yumuşacık olan giysileriniz, cildinizde pürüzsüz bir his bırakırken yumuşaklığını de uzun süre korur!

KOKULARIN GÜCÜ ADINA

Koku uzmanları ile geliştirilen ve ferahlık kapsülleri içeren parfümü ile Yumoş Extra, yıkandıktan haftalar sonra bile giysilerinizin kokularını muhafaza etmesini sağlar. Böylece en sevdiğiniz Yumoş Kokularını barındıran giysileriniz ile her zaman FERAH hissedebilirsiniz. Ferahlık kapsülleri nasıl mı çalışır? Giysilerinizin liflerine işleyen mikro parfüm kürecikleri, siz giysilerinizi kullandıkça hareketlerinizle kırılır ve içerisindeki parfümü giysilerinize yayar. Böylece giysilerinizdeki Yumoş Extra ferahlığı çok daha uzun süre üzerinizde kalır.