İçeriğe atla
  1. Ana Sayfa/
  2. YUMOŞ DETERJAN PARA İADE KAMPANYASI KOŞULLARI
Sarı arka plan

YUMOŞ DETERJAN PARA İADE KAMPANYASI KOŞULLARI

Pembe kürk
YUMOŞ DETERJAN ÜRÜNLERİNİ DENEYİN, MEMNUN KALMAZSANIZ PARANIZ İADE!

1.Yumoş Deterjan para iade kampanyası (“Kampanya”) Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cd. No:13, 34768, Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş (“Unilever”) tarafından, 5 Ocak 2021 tarihi saat 9.00 ile 30 Haziran 2021 tarihi saat 17.00 arasında düzenlenmektedir (“Kampanya Süresi”). Kampanya süresinin sona ermesinden sonra gerçekleşen Kampanya’ya katılım talepleri değerlendirilmeyecektir.

2. Kampanya’ya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. çalışanları, 18 yaşından küçükler ve Türkiye Cumhuriyeti dışında ikamet edenler katılamaz.

3. Kampanya, Kampanya Süresi içinde satın alınan Yumoş Narin Sıvı Çamaşır Deterjanı, Yumoş Renkli Sıvı Çamaşır Deterjanı ve Yumoş Siyah Sıvı Çamaşır Deterjanı ürünlerinde geçerli olacak ve herhangi bir nedenle memnun kalınmadığı takdirde, işbu Kampanya koşullarının gerçekleşmesi kaydıyla para iadesi yapılacaktır. Satın alma günü ibraz edilen ürün fişinin/faturasının düzenlenme tarihi olarak kabul edilecektir.

4. Her kişinin Kampanya Süresi boyunca sadece bir adet ürün için katılım hakkı vardır.

5. Kampanya’dan faydalanabilmek için iade edilmek istenen ürünün en fazla %30’unun kullanılmış olması gerekmektedir. Ürünün %30’undan fazla kullanılmış olması ve/veya ürünün sahte ve/veya bozuk olması Kampanya kapsamı dışındadır.

6. Kampanya’ya katılmak isteyen kişiler ürünü aşağıdaki bilgi ve belgelerle birlikte Arı organizasyon Tan. Tur. Tic LTD. Şirketi, Yıldırım Cad. no:69 D.2 Balat/Fatih adresine karşı ödemeli olarak Posta veya Kargo ile göndermelidirler.   • Ürünün fişinn/faturasının aslı   • Ad/Soyad   • Açık Adres   • E-mail   • Cep Telefonu   • T.C. Kimlik Kartı Fotokopisi   • Banka Hesap Numarası (iban numarası - hesap sahibi T.C.kimlik bilgisi gönderilen kişi ile aynı olmalı)   • Iade Nedeni (en az 20 Kelime)

7. Ürün ile birlikte Unilever tarafından talep edilen bilgi ve belgelerin eksiksiz olarak Arı organizasyon Tan. Tur. Tic LTD. Şirketi, Yıldırım Cad. no:69 D.2 Balat/Fatih adresine ulaşmasından itibaren en geç 15 iş günü içinde ürün ve belgeler kontrol edilecek olup; bu sürenin sonunda ilgili kişiye Kampanya başvurusuyla ilgili bilgilendirme yapılır. Katılım hakkının onaylanması durumunda ibraz edilen fiş üzerinde yazan tutar ilgili katılımcının belirttiği banka hesabına 15 iş günü içerisinde yatırılır.

8. Kampanya’ya katılmak için, Unilever tarafından talep edilen bilgi ve belgelerin eksiksiz ve doğru olarak göndermek zorundadır. Bu bilgi ve belgelerinin herhangi birinin eksik ve/veya yanlış olması durumunda UNILEVER para iadesi yapmama hakkını saklı tutar.

9. İadesi talep edilen ürünlerin herhangi bir nedenle Unilever’e ulaşmaması, Unilever’in sorumluluğunda değildir.

10. Kampanya çerçevesinde iade için verilen hesap bilgilerinin yanlış veya eksik olması Unilever’in sorumluluğunda değildir.

11. Para iadesi yapılan ürünler Kampanya katılımcılarına iade edilmeyecektir.

12. Bu Kampanya Unilever tarafından yürütülen diğer kampanyalarla birleştirilemez.

13. Kazanılan hak ertelenemez, devredilemez, satılamaz, nakde veya mala çevrilemez.

14. Unilever bu kampanyayı uzatma, durdurma, kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

15. Kampanya süresince ortaya çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta için Unilever kayıtları esas alınır.

16. Kampanya ile ilgili 444 25 19 no’lu Unilever Tüketici Danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

17. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.