YUMOŞ GİYSİ SPREYİ | Indigo

YUMOŞ GİYSİ SPREYİ

INDİGO

Yumoş Indigo Giysi spreyi ile kalıcı ve büyüleyici Yumoş kokuları, şimdi özel şişesinde! Indigo, içinde barındırdığı taze çiçeklerin, vanilya ve misk notalarıyla birleşen ferahlatıcı esansı ile parfüm uzmanlarınca sizler için özel olarak tasarlanmış bir kokudur. Kullandığınız yumuşatıcının parfüm etkisini güçlendirerek daha kalıcı olmasını sağlar.

YUMOŞ GİYSİ SPREYİ | Mystic

YUMOŞ GİYSİ SPREYİ

MYSTİC

Yumoş Mystic Giysi spreyi ile sofistike ve çarpıcı Yumoş kokuları, şimdi özel şişesinde! Mystic, içinde barındırdığı Bergamot çiçeğinin baharat, tonka ağacı ve amber notalarıyla zenginleştirilen esansı ile parfüm uzmanlarınca sizler için özel olarak tasarlanmış bir kokudur. Kullandığınız yumuşatıcının parfüm etkisini güçlendirerek daha kalıcı olmasını sağlar.

YUMOŞ GİYSİ SPREYİ | Aura

YUMOŞ GİYSİ SPREYİ

AURA

Yumoş Aura Giysi spreyi ile nazik ve çiçeksi kokuları, şimdi özel şişesinde! Aura, içinde barındırdığı Yasemin çiçeğinin, turunçgil ve odunsu notalarıyla taçlandırılan cüretkâr esansı ile parfüm uzmanlarınca sizler için özel olarak tasarlanmış bir kokudur. Kullandığınız yumuşatıcının parfüm etkisini güçlendirerek daha kalıcı olmasını sağlar.