Yumoş Sensitive

Yumoş Extra

Yumoş Sensitive


Sevdikleriniz ve sizin için Yeni Konsantre Yumoş Sensitive'in formülü hassas ciltler için özenle geliştirildi. Dermatolojik olarak test edilmiş, Hipoalerjenik bir üründür.

Yumoş Extra Yabani Orkide & Yasemin

Yumoş Extra

Yabani Orkide & Yasemin Çiçeği Parfümlü


İki farklı çiçek ve iki farklı güzellik. Çamaşırlarınızı yumuşacık saran ve günler boyu mis gibi kokutan Yabani Orkide & Yaseminle mutlaka tanışın.

Yumoş Extra Lilyum & Lotus Çiçeği

Yumoş Extra

Lilyum & Lotus Çiçeği Parfümlü


Çiçek kokulu çamaşırlardan eve yayılan ferahlığı kim sevmez? Yumoş Extra Lilyum & Lotus Çiçeği'yle yıkanan çamaşırların ferahlığı uzun sürer, kolay kolay tükenmez.

Yumoş Extra Lavanta & Manolya

Yumoş Extra

Lavanta & Manolya Parfümlü


Doğadaki en güçlü ve güzel kokuya sahip iki çiçek Yumoş Extra Lavanta & Manolya ile bir arada. Taptaze çiçeklerin saf ve huzur veren kokusu çamaşırlarınızın her köşesine sinecek.

"Yumoş Extra, çamaşırlarınıza temizliğin kokusunu getirirken sizin için ferahlık ve yumuşaklık dünyasının kapılarını da aralıyor!"

Ülkemizde Yumoş Extra ile yumuşatıcı dünyasında bir ilk yaşanıyor! Ferahlık kapsülleri ile zenginleştirilen Konsantre Yumoş Extra, kendinizi alamayacağınız mis gibi kokusu, yumuşacık dokusuyla çamaşırlarınızda her dokunuşunuzda kalıcı ferahlık sağlıyor. Yumoş Extra'yla yıkanan çamaşırların keyfine yaşamak ise size kalıyor...

Yumoş Extra çamaşırlarınıza temizliğin kokusunu getirip ferahlığın güçlü etkisinin kapısını aralamakla kalmıyor, aynı zamanda çevrenin korunmasına da katkı sağlıyor.

Nasıl mı? Çünkü Yumoş Extra, konsantre formülüyle daha az su tüketiyor, çok daha az ambalaj malzemesi içeriyor. Üstelik konsantre formülüyle Yumoş Extra'nın 1,5 litresi, Standart Yumoş'un 6 litresine eşit sayıda yıkama yapıyor; bir şişesiyle 4 kat daha fazla çamaşır yıkıyor! Ayrıca yıkama başına %30 daha düşük fiyatıyla bütçenize de katkı sağlıyor.

Yumoş Extra'nın yoğunlaştırılmış formülü sayesinde çamaşırlarınız her yıkanışta daha da güzelleşirken doğa da olumsuz etkilerden korunuyor!